Tanki Online

26.06.2012 19:11

 

Tank Online je zadarmo masívne multiplayerová online hra založená na technológii Adobe Flash, ktorý bol vytvorený v polovici roku 2008 v AlternativaPlatform. Je to prehliadač založený na hru v Third-person strieľačky žánru. V apríli 2012, má približne 12 miliónov registrovaných hráčov [1], a počet rýchlo rastie.
Na začiatku roka 2009, získal prestížne hra ruské КRI Awards 2009 v nominácie "najlepšie hry bez vydavateľa" a "Najlepšia technológia". Ďalšie ocenenie získal, je ruská Flash Awards 2009: "Technická úspech" [2] ..
Obsah 
1 Gameplay
2 Garáž
3 Tank Vlastnosti
4 hodnosti
5 spoločenstva
6 Vývoj
7 Odkazy
8 Externé odkazy
 Gameplay
 
Hra je rozdelená do zápasu volal bitky, v ktorej hráči každý príkaz ich tank na splnenie stanoveného cieľa. Hra obsahuje tri herné módy - Deathmatch, Team Deathmatch a Capture the Flag. Hráči môžu vstúpiť alebo ich opustiť bitku kedykoľvek. Avšak zadanie bitku neskoro obvykle vedie k nižšej skóre a menej odmenu kryštály. Bitky začať okamžite, ak sú vytvorené, bez ohľadu na to, či tieto tímy sú vyrovnané a / alebo bitka má maximálnu rozdelenie hráčov.
Súboje prebiehajú v rámci rôznych "máp", z ktorých väčšina sú vytvorené užívateľom. Každá mapa je odlišný a vytvára iný štýl hry. Rôzne mapy tiež hrá rôzne zbrane napr menšie mapy zvýhodnenie na krátku vzdialenosť zbrane. Väčšina mapy zmestia do oboch "letné" a "zimné" režim, každý druh použitia rôznych budov a krajiny. Počet máp majú tiež "medzera" režim, ktorý sa vyznačuje výrazne zníženou váhu v rozsahu časti mapy. Každá bitka má aj ďalšie funkcie, ako je "priateľského ohňa", alebo automatické vyváženie, alebo nie-dodávku bitky, ktorá umožňuje hráči hrajú bitky bez dodávky kúpil z garáže alebo z kódov polí.
Rovnako ako u mnohých strieľačiek MMO, hra obsahuje fragy, s hráčmi Respawning len pár sekúnd potom, čo si zničené. V zápasoch tímov, hráči nemôžu zničiť svoje vlastné členov tímu, ak "Friendly Fire" je zapnutá. Každá bitka má určité hranice - buď zabíja, vlajky alebo čas - a bitka končí, keď je dosiahnutý limitu pridelená. Na tom mieste, bitka fond - sa skladá z kryštálov - ktorý je sa zvyšuje po celú dobu hry rozdané hráčom, s hráčmi na vyšších pozíciách v poradí na konci hry stále viac kryštálov. Akékoľvek hráči, ktorí boli v bitke počas jeho trvania, ale odišiel pred koncom bitky nedostane žiadne z bitky fondu.
Garáž
 
Medzi bitkami, hráči môžu kupovať upgrady a bonusy v "garáži", s in-game menu s názvom "kryštály". Kryštály sú obvykle získané tým, že vysoké postavenie na konci bitky, ktorá je považovaná za množstvom hráčov, zabitie majú, alebo množstvo skúsenostných bodov hráči získali v bitke. Oni môžu tiež byť zhromažďované na bojovom poli, vo forme debien, ktoré predčasne pravidelne.
Vlastnosti Tank
 
V bitke, musí každý hráč je vybavený vežičkou, Hull, a farby. Tie ďalej kupujú v garáži pre rôzne množstvo kryštálov, a každý hráč má najslabší kombinácia korby a veže, keď začnú hrať, rovnako ako obyčajný "zelenej" farby. Pokiaľ ide o čas, hráči majú tendenciu kupovať a upgradovať nové, výkonnejšie, šupiek, farby a zbrane.
Hráči môžu upraviť svoje nádrže trup a zbraň. Zbrane a tanky sú tiež rozdelené do "tried". Každej úrovni sa zbrane sú vyvážené z hľadiska poškodenia za sekundu, rozsah a špeciálnych funkcií.
Každá veža má početné rysy, ktoré ju odlišuje od všetkých ostatných. Jedna z veží, "Freeze" má schopnosť spomaliť pohyby ostatných tankov, ďalšie vežička, "Ricochet", môže strieľať guľky, ktoré ricochet stien a objektov do iných nádrží. Ostatné zbrane majú ďalšie funkcie, ako je Splash Damage a sniper v rozsahu, schopnosť uzdravovať spoluhráča a schopnosť na oheň pomocou tankov a udrel mnoho tankov naraz. Každá zbraň má tiež rôzne limity rozsahu. Niektoré špeciálne zbrane sú daná možnosť mať rovnakú škodu na pokiaľ ide o guličky ísť. Tieto zbrane majú tendenciu trvať dlhšie opätovné, alebo strieľať.
 hodnosti
 
Ďalším rysom je pozičný systém, ktorý určuje aktualizácie, ktoré sú k dispozícii a umožňuje hráčom usporiadať rovnomerne kryty bitky založené na úroveň zručností. Tieto pozície sú založené na kompilácii radov armády z celého sveta. Existuje dvadsať šesť rôznych pozíciách, od "Recruit" na "maršala". Nová pozícia je dosiahnuť, keď kumulovaný počet bodov dosiahne určitú sumu - napríklad 100 bodov získa hráči hodnosť "súkromné", zatiaľ čo hráči musia dostať 1,000,000 "maršal". Symbol postavenie hráčov sa vedľa mena hráča, a každá hra je obmedzená hodnosti, čo má, že jediní ľudia, s podobnou pozíciu k sebe môžu byť v rovnakej bitke. Každý z dvadsiatich šiestich radoch má iný symbol, nejaký podobný tomu, ktorý pred. [Pochvalné zmienka potřebovaný]
 Spoločenstvo
 
Hra má niekoľko spôsobov, ktorými hráči môžu komunikovať medzi sebou v hre. Každá bitka má vstavanú hru chatu, rovnako ako by to bola všeobecná rozprávanie pre celú každý server, pre každého hráča na tomto serveri, nie v boji komunikovať. Hra má tiež oficiálne fórum, ktorý obsahuje funkciu klanov, kde hráči môžu spolupracovať a organizovať časy hrať bitky spolu s členmi ich vlastného klanu.
 Vývoj
 
Tank prihlásený bola založená v polovici roku 2008 v AlternativaPlatform, ktorý sa nachádza v Perm, Rusko [3]. Hra bola použitá k vitríne Alternatíva pre flash 3D engine pre web, ktorý bol považovaný za špičkovú technológiu v tej dobe. [4]
Pokračujúci vývoj upútal pozornosť Adobe Systems a spoločnosti spoločne používajú hru na podporu 3D možnosti Flash. [5]
 Odkazy
 
^ Http :/ / tankionline.com
^
^ Http :/ / www.appappeal.com/app/tanki-online/
^ Http :/ / www.flashmagazine.com/news/detail/alternativa_3d_will_blow_you_away/
^
 Externé odkazy
 
Úvodná stránka
Hra
Alternativa3D motora
Boj ju v tanku Online (recenzia)
Herné fórum